İleri Seviye Kursları

İleri Seviye

Kurs Hakkında:

Kiteboard keyfini bi ileri seviyeye taşımak isteyen spor tutkunu dostlarımızı özel ileri seviye programlarına bekliyoruz. Bir kaç saatlik ek dersle tekniğinizi geliştirin, bu sporun keyfini doya doya yaşayın.

Kurs Yapısı:

İleri seviye programlar kendi başına sörf yapabilen sporcular için tasarlanmıştır .

G. Sonraki Adım Uçurtma Sörfü Kursu

Kurs İçeriği:

Kendi başına kitesurf yapabilecek seviyeleri olan kiteboardcular için uygun bir programdır. Özellikle kısa süreli tatillerinizde kiteboard yapıyorsanız, seviyenizi kendi başınıza geliştirmeniz tahmin ettiğinizden daha uzun, yorucu ve zor olabilir. Bunun yerine sizin öğrenmek istediğiniz yeni hareketleri defalarca öğretmiş, daha siz hatayı yapmadan sizin ne hataları yapacağınızı tahmin edebilen ve bunların çözümlerini sunan bir eğitmen eşliğinde çalışmak öğrenme sürenizi tahmin edemiyeceğiniz kadar kısaltacak, artan süre ve enerjiniz ile bu spordan daha fazla zevk alacaksınız.  Sonraki adım –next step- uçurtma sörfü kurslarımızın  başarılı olmasının en önemli nedenlerinden birisi de derslerde video analiz kullanmamızdır.

Video analiz sizin hareket çalışırken çekilmiş video görüntülerinizin eğitmenizle birlikte izlenip yorumlanmasıdır. Belki eğitmeninizin size söylemiş olduğu hataları anladığınızı düşünebilirsiniz fakat kendinizi video çekimlerinde aynı hataları yaparken görmek size başka bir farkındalık kazandıracak ve aynı hataları yapmamanızı sağlayacaktır.

Sonraki adım uçurtma sörfü kursumuzda genellikle ilk saatte eğitmeniniz seviyenizi kontrol eder, temel bilgilerde eksiklik varsa tamamlar, seviyenize uygun olacak hedefi sizinle birlikte belirler. Belirlenen hareket için gerekli teorik bilgileri size anlatır, uygulamalı olarak size gösterir, sizden denemenizi ister, siz denerken sizi gözlemleyip hatalarınızı düzeltir. 1 veya 1,5 saatlik ilk seans sonrası sizi kendi başınıza çalışmanız amacıyla yalnız bırakır.Bir sonraki ders ertesi gün veya sizin daha çok pratik yapmak için zamana ihtiyacınız olursa bir sonraki gün yapılır. Siz pratik yaparken sizin görüntülerinizi çekilir ve uygun bir zamanda video analizi yapılır.

Kurs Süresi: 5 saat

Ücret:

Sonraki adım kursu iki seçeneklidir.

-Ekipman dahil sonraki adım kursu : Süresi  5 saat, ücreti: 1.735 TL 

-Ekipman hariç sonraki adım kursu:  Süresi 5 saat, ücreti: 1.450 TL (Kendi malzemeniz olması durumunda )

H- Özel Dersler

Kurs İçeriği:

Özel dersler kitesurf seviyenizi yükseltmek için önemli bir araçtır. Özel ders kapsamında eğitmen ders içinde video çekimleri yapar. Ders sonrası bu videoyu eğitmeniniz ile izlemeniz hatalarınızı daha kolay ve net anlamanıza yardımcı olacaktır. Bu video analizleri ve eğitmenlerimizin size vereceği önemli ipuçları amacınızı gerçekleştirmek için size yön verecektir.

Kurs Süresi: 1 saat

Ücret: 300 TL

Ders sonrası video çekimlerinizi ücretsiz olarak alabilirsiniz.

Eğitime Dahil Olanlar:

  • Kite Malzemeleri (Seçime Göre)
  • Güvenlik Malzemeleri (Kask)
  • Profesyonel Eğitmen Eşliğinde Eğitim

Bizden Haberler

Okulumuzla ilgili haberleri takip etmek için bültenimize kaydolun.

Adres

Akçapınar Plajı, 48000 Muğla, Türkiye

Tel-Faks

Tel: 00 90 536 337 01 73
Fax: 00 90 252 622 05 70